BROWN TRİPLEX YATAK

ÖZELLİKLER

Farklı sertlikteki yayların, vücudun anatomik yapısına uygun dizilimiyle sağlanan 5 bölgeli paket yay sistemi ve ekstra konfor için ped kısmında kullanılan çift kat mikro yay sistemi ile üç özel katman içerir. Çift çekirdek özelliğiyle eşler arasındaki kilo farklılıklarına çözüm sunar. Konfor artırıcı uyku pedi; vücudu destekleyerek basıncı ortadan kaldırır, sağladığı doğal uyku hareketleriyle kasları gevşetir. 160*200 ölçülerinde bir Brown Yatakta 4900 adet yay bulunur.

Viscon Kumaş  Nem alma özelliğiyle vücudu serin tutan viskon kumaş, yumuşak tuşesiyle yüzeyde daha konforlu bir yapı sunar.

3 Kat Yay Sistemi  Çok küçük yaylardan oluşan yay teknolojisinde hava geçirgenliği yüksektir ve yüksek elastikiyet kabiliyeti sayesinde vücudu sararak tüm basınç noktalarını doğru şekilde destekler.

Mikro Yay Çapları ve yükseklikleri küçültülerek m²’ deki yay sayısını artıran ayrı ayrı paketlenmiş mikro yay sistemi, mükemmel yoğunluklu elastik destek sağlar ve konforludur. Hava geçirgenliği yüksektir, dayanıklıdır.

Çift Çekirdek  Eşlerin uyku esnasında birbirlerinin dönüş hareketlerinden rahatsızlık duymalarını engeller.